Novinky

KOLEKCIA PORTA OSLO - NOVINKA 2023

Najnovšia kolekcia dverí Porta Oslo v sebe skrýva kombináciu elegancie bielych dverí v kombinácii s dekoračnými frézami. Trend bielych dverí ostáva zachovaný aj v roku 2023. Príďte na náš showroom a nechajte sa inšpirovať.

Dvere sú v ponuke v bielom alebo sivom lakovanom prevedení. Čoskoro vystavené u nás !

Linerio - Lamelové panely

Lamelové panely sú ideálnym a kreatívnym riešením vášho interiéru. Dodajú interiéru unikátny charakter a doplnia priestor. Finálny efekt závisí od vášho výberu. Panely vo veľkostiach S,M,L sa líšia v hrúbke lamiel, efekte hĺbky a farebnosti. Príďte si obzrieť vzorky na náš showroom a zvoľte tú pravú.

OBKLADOVÉ PANELY

Vodotesné stenové panely SPC umožňujú rýchlu premenu akéhokoľvek interiéru. Ich základom je tvrdé kompozitné jadro SPC (Stone Polymer Composite), ktoré je prekryté dekoratívnou vrstvou zaistenou povlakom odolnoým voči UV žiareniu. Vďaka tomu sa panely nedeformujú a sú vysoko odolné proti poškriabaniu a proti nárazu. Inšpirujte sa u nás na showroome v Barci...

Kolekcia Verte Home M

Najnovšia kolekcia dverí Verte! Aktuálne v akciovej cene!

Využite možnosť vertikálneho presklenia v kolekciách rámových dverí Verte M. Vyberte si prevedenie s 1 alebo dvoma sklami. Široká ponuka dekorov zabezpečí dopasovanie ku každému štýlu. Vystavené aj na našej predajni v dekore Borovica Andersen.

PORTA LUMIA - NOVINKA 2023

Porta prináša nové prevedenie rámových dverí so širším presklením. Kolekcia Porta Lumia splní očakávania klientov, ktorí žiadajú presvetlenie priestoru.

Kolekcia je dostupná v 2 variáciách, prevedenie s 3 alebo 4 presklenými rámami. Vyberte si z 2 prevedení, vo verzii s čiernou fóliou alebo bielou fóliou. Možnosť prevedenia dverí v povrchu: prírodná dýha.

  • Kontaktujte Nás