Novinky

KOLEKCIA PORTA LOFT STEEL - NOVINKA 2023

Najnovšia kolekcia Porta Loft Steel spája v sebe prvky industriálneho štýlu ako kovovú zárubňu a madlo. Zároveň využitím presklenia príjemne presvetlí váš priestor a dodá mu efekt originality. 

Kovové predely dostupné v rôznych modelových variáciách v čiernej štruktúre. 

NOVÁ FARBA 2024 - DUB LORENZO

Vstúpte do sveta neopozeranej elegancie s najnovšou farbou dverí - Dub Lorenzo vo svetlo šedom prevedení! Táto očarujúca novinka nie je iba trend, ale pravá inovácia pre vaše domovy. Dub Lorenzo spája krásu prírodného dubového dreva s moderným kúzlom svetlo šedej farby. Jeho svieže tóny vytvárajú dojem pokoja a jemnej sofistifikácie, čo z neho robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí túžia po štýlovom spojení tradičného a moderného dizajnu.

NOVÁ FARBA 2024 - KAŠMÍR MATNÝ
Vitajte v ére luxusu a elegancie s novou farbou dverí - Kašmír matný! Tento sofistikovaný 
odtieň prináša do vášho domova nový rozmer štýlu. Nie je len farba, je to výraz osobitého vkusu
 a moderného designu. Táto novinka je viac ako obyčajný trend; je to dych nového života pre 
vaše priestory. Kašmír matný vytvára dojem jemnej elegancie a zdôrazňuje kvalitu. Jeho matný
NOVÁ FARBA 2024 - OLIVOVÁ

Olivová farba oslavuje svoj triumf na scéne interiérového dizajnu ! Je to odtieň, ktorý prinaša do sveta štýlu a elegancie nový dych. Jeho jemné odtiene evokujú prírodnú harmóniu a pokoj, zatiaľ čo výrazné varianty pridávajú do vášho prostredia dávku odvahy. Môže zjemniť moderný interiér alebo pridať dotyk elegancie do tradičných priestorov. Nechajte sa unášať jej očarujúcimi odtieňmi a nechajte svoju kreativitu rozkvitať s touto trendovou novinkou!

PORTA LUMIA - NOVINKA 2023

Porta prináša nové prevedenie rámových dverí so širším presklením. Kolekcia Porta Lumia splní očakávania klientov, ktorí žiadajú presvetlenie priestoru.

Kolekcia je dostupná v 2 variáciách, prevedenie s 3 alebo 4 presklenými rámami. Vyberte si z 2 prevedení, vo verzii s čiernou fóliou alebo bielou fóliou. Možnosť prevedenia dverí v povrchu: prírodná dýha.

  • Kontaktujte Nás