Novinky

KOLEKCIA UNI COLOR MODERN

Využite akciovú uvádzaciu zľavu 20% a vstúpte do éry luxusu a elegancie s novými odtieňmi dverí – Kašmír matný, Platinová matná a Grafitová matná!

Kolekcia UNI COLOR Modern teraz v uvádzacej akciovej cene so zľavou 20%

Dvere  sú vystavené na našom shoroome v Košiciach - Barci.

PORTA LUMIA - NOVINKA 2023

Porta predstavuje nové modely rámových dverí s väčším skleneným výplňom, čo je ideálne pre tých klientov, ktorí hľadajú viac prirodzeného svetla v miestnostiach. Kolekcia Porta Lumia ponúka 2 varianty: jeden ...

Prinášame vám inovatívnu obvodovú lištu, ktorá dokonale ladia k vašim dverám! S možnosťou výberu z 10 odtieňov si vyberte ten pravý pre váš interiér. S jej rozmermi 8 cm na dĺžku a 2 metre na celkovú dĺžku vám poskytne nielen štýlový dizajn, ale aj praktickú funkčnosť, aby váš dom vyzeral ešte útulnejšie.

KOLEKCIA PORTA LOFT STEEL - NOVINKA 2023

Porta Loft Steel je zábleskom moderného dizajnu, ktorý virtuózne spája prvky industriálneho štýlu s eleganciou, pričom vyniká svojou kovovou zárubňou a madlom, ktoré dverám dodávajú výnimočný vzhľad. Táto unikátna kombinácia sa stáva ohniskom pozornosti v každom interiéri, či už je to moderný byt, priemyselný loft alebo....

NOVÁ FARBA 2024 - DUB LORENZO

Vstúpte do sveta neopozeranej elegancie s najnovšou farbou dverí - Dub Lorenzo vo svetlo šedom prevedení! Táto očarujúca novinka nie je iba trend, ale pravá inovácia pre vaše domovy. Dub Lorenzo spája krásu prírodného dubového dreva s moderným kúzlom svetlo šedej farby. Jeho svieže tóny vytvárajú dojem pokoja a jemnej sofistifikácie, čo z neho robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí túžia po štýlovom spojení tradičného a moderného dizajnu.

NOVÁ FARBA 2024 - OLIVOVÁ

Olivová farba oslavuje svoj triumf na scéne interiérového dizajnu ! Je to odtieň, ktorý prinaša do sveta štýlu a elegancie nový dych. Jeho jemné odtiene evokujú prírodnú harmóniu a pokoj, zatiaľ čo výrazné varianty pridávajú do vášho prostredia dávku odvahy. Môže zjemniť moderný interiér alebo pridať dotyk elegancie do tradičných priestorov. Nechajte sa unášať jej očarujúcimi odtieňmi a nechajte svoju kreativitu rozkvitať s touto trendovou novinkou!

  • Kontaktujte Nás