Novinky

Natura LOFT je kolekcia, ktorá sa otvára nové perspektívy interiérového dizajnu. Kolekcia rovnako ako kolekcia Porta Loft ponúka moderné prevedenie dverí kombinované s čiernou zárubňou a doplnkami (kľučka, pánty, ABS hrana). Na povrchu dverí nájdete prírodný dýhový materiál v ponuke vo štyroch farebných odtieňoch .

Porta prináša ďalšie jedinečné prevedenie posuvných dverí pre váš interiér. Posuvný systém Efekt je jedinečný práve pre svoju nenápadnosť s ktorou dozdobí váš domov. Hlné hladné prevedenie krídla dodávajú vášmu interiéru elegantnosť, široká ponuka farebných prevedení s 3D štruktúrou dreva sa dá kombinovať so širokou ponukou modelov interérových dverí z našej ponuky.

Drevo a biela farba tvoria nadčasovú a veľmi efektnú kombináciu. Úžasná pri aranžovaní domu a jeho okolia – od fasády cez obývacie izby, kuchyne, terasy, chodby, spálne, kúpeľne, šatníky a pracovne až po detské izby.
V kolekcii Porta DUO je okrem prevedenia s bielou zárubňou, možné prispôsobiť farbu zárubne podľa farby panela. Vzorky modelu Porta DUO vystavené na našom štúdiu.

dvere a zárubne RESIST v povrchu Halifax

Nová farba HALIFAX v povrchu GLADSTONE sa objaví vo viacerých kolekciách, vrátane kolekcie Porta RESIST.

Prírodný Halifax je typ lisovanej dosky, ktorá svojou štruktúrou a autentickým vzhľadom pripomína surové drevo. Viacvrstvový povrch dosky je zárukou jej mimoriadnej odolnosti voči nárazom, oderu a poškriabaniu.

dvere a zárubne v kolekcii PORTA LOFT Biela

V apríli tohto roku sme predstavili novú kolekciu dverí Porta LOFT, ktorá sa z Vašej strany stretla s veľmi dobrým ohlasom, čo nás nesmierne potešilo. Ako všetci veľmi dobre vieme, čierna farba sa v spoločnosti bielej cíti najlepšie, preto Vám dnes chceme predstaviť kolekciu dverí Porta LOFT v jej novej - BIELEJ - verzii.

Nové kolekcie dverí pre rok 2020

S potešením informujeme, že sme rozšírili svoju ponuku dverí PORTA Doors o množstvo nových dizajnových modelov a farebných povrchov, ako aj doplnkov či technických riešení. Navštívte naše interiérové štúdio a inšpirujte sa novými trendami pre rok 2020.

  • Kontaktujte Nás