Novinky

Drevo a biela farba tvoria nadčasovú a veľmi efektnú kombináciu. Úžasná pri aranžovaní domu a jeho okolia – od fasády cez obývacie izby, kuchyne, terasy, chodby, spálne, kúpeľne, šatníky a pracovne až po detské izby.
V kolekcii Porta DUO je okrem prevedenia s bielou zárubňou, možné prispôsobiť farbu zárubne podľa farby panela. Vzorky modelu Porta DUO vystavené na našom štúdiu.

dvere a zárubne RESIST v povrchu Halifax

Nová farba HALIFAX v povrchu GLADSTONE sa objaví vo viacerých kolekciách, vrátane kolekcie Porta RESIST.

Prírodný Halifax je typ lisovanej dosky, ktorá svojou štruktúrou a autentickým vzhľadom pripomína surové drevo. Viacvrstvový povrch dosky je zárukou jej mimoriadnej odolnosti voči nárazom, oderu a poškriabaniu.

dvere a zárubne v kolekcii PORTA LOFT Biela

V apríli tohto roku sme predstavili novú kolekciu dverí Porta LOFT, ktorá sa z Vašej strany stretla s veľmi dobrým ohlasom, čo nás nesmierne potešilo. Ako všetci veľmi dobre vieme, čierna farba sa v spoločnosti bielej cíti najlepšie, preto Vám dnes chceme predstaviť kolekciu dverí Porta LOFT v jej novej - BIELEJ - verzii.

Nové kolekcie dverí pre rok 2020

S potešením informujeme, že sme rozšírili svoju ponuku dverí PORTA Doors o množstvo nových dizajnových modelov a farebných povrchov, ako aj doplnkov či technických riešení. Navštívte naše interiérové štúdio a inšpirujte sa novými trendami pre rok 2020.

  • Kontaktujte Nás