Kolekcie

Kompozitné podlahy EGIBI

Prvotriedne podlahy s vynikajúcimi vlastnosťami, dlhou životnosťou a jednoduchou inštaláciou. Podlahy Canadian Design majú integrovanú podložku s hrúbkou 1 mm. Vďaka moderným výrobným procesom je povrch podlahy Canadian Design takmer nerozoznateľný od pravého dreva a dokonale zachytáva jeho štruktúru. Ďalšou výhodou týchto podláh je SPC RIGID jadro, čo je pevné jadro, ktoré zvyšuje celkovú kvalitu a životnosť podlahy a zároveň znižuje nároky na podklad.

KOMPOZITNÉ PODLAHY ECONFLOOR

Kompozitné vinylové podlahy od značky ECONFLOOR  v hrúbke 5,2 mm s integrovanou podložkou patria do novej generácie vinylových podláh s pevnou nosnou doskou SPC RIGID. Vďaka tomu je podlaha rozmerovo stabilná pri vysokých teplotách nedochádza k tvarovým zmenám. Nášľapná vrstva v hrúbke 0,3 mm je odolná voči poškodeniu a je preto vhodná pre použitie v obytných priestoroch s intenzívnym zaťažením, ako aj pre vysokofrekventované priestory, napr. obchody, kancelárie, školy a pod.

Vinylové podlahy novej generácie -RIGID

Rigid sa teší veľkej obľube medzi zákazníkmi, pretože oproti štandardnej vinylovej podlahe má mnoho výhod. Podlahy RIGID majú pevnú nosnú dosku SPC, ktorá zabezpečuje vyššiu odolnosť proti rozťažnosti. Táto doska je vyrobená bez pridaných zmäkčovadiel, ktoré môžu byť zdraviu škodlivé. U elastických vinylových podláh sa často stretávame s problémom zmäknutia podlahy následkom vystavenia slnku alebo teplu. 

Laminátové podlahy - PERSECTO

PERSECTO je podlaha, ktorá vytvára priestor, kde sa smejeme, hráme a tancujeme, kde sa robia prvé kroky a píšu príbehy. Ponúka laminátových podláh pre celú rodinu. Kolekcie PERSECTO sú výberom z 30 dekorov a overenou kvalitou výrobcu SWISS KRONO. Zvýšená odolnosť proti oderu, veľmi módna V-drážka, špeciálny dizajn zvyšujúci vodeodolnosť – to sú len niektoré z technických riešení, ktoré vám umožnia užívať si jej používanie. 

Vinylové podlahy Gerflor

Spoločnosť Gerflor je špecialista na výrobu vinylových podláh s množstvom farebných dekorov. Ponúka zákazníkom komplexné riešenie pre každý typ interiéru a rôzne spôsoby pokladania podlahy.  Pokad vinylových podláh Gerflor môže byť priamo na hrubé podlahy a bez použitia lepidla. Vďaka svojej vode odolnosti je idálnou na využitie v kúpeľniach, kuchyniach alebo vlhkých priestoroch.

VINYLOVÉ SPC RIGID PODLAHY

Vinylové SPC RIGID podlahy EGIBI sú vyrobené z niekoľkých vrstiev odolného materiálu. Tento typ podláh má vrchnú dekoratívnu vrstvu, ktorá vďaka modernému výrobnému procesu dokáže napodobniť takmer akýkoľvek materiál. Dôležité je, že dekoratívna vrstva vyzerá extrémne prirodzene. Dizajn vinylovej podlahy  je na nerozoznanie od drevenej dosky, kameňa alebo betónu. Je potrebné zdôrazniť, že vinylové SPC RIGID podlahy sú odolné voči vlhkosti a preto sa používajú aj v kúpeľniach a kuchyniach.

Stránky

  • Kontaktujte Nás