Služby

Developerské projekty

Developerské projekty

Okrem množstva zrealizovaných dodávok a montáži pre individuálnych klientov a menšie projekty, realizujeme aj dodávky s montážou pre developerov a investorov na väčších projektoch. Budúcim nájomcom poskytujeme v spolupráci s investorom možnosť výberu nadštandardu za zvýhodnené ceny. Klientské výbery sú realizované v interiérovom štúdiu, kde majú klienti možnosť zmeny štandardu vybraného developerom za nimi vybrané modely dverí, podláh či príslušenstva. V prípade holobytov, pre budúcich nájomníkov ponúkame možnosť výberu s realizáciou za zvýhodnené ceny. Pozrite si zrealizované a pripravované projekty.

Doplnkové služby

Pri kúpe dverí PORTA DOORS a využití služieb našej Autorizovanej montážnej skupiny, môžete získať okrem predĺženej 5 ročnej Záruky PORTA, navyše zadarmo zameriavací balíček a  balíček doplnkových služieb za zvýhodnenú cenu.

  poradenstvo pri výbere dverí a podláh

  Poradenstvo a výber v interiérovom štúdiu

  Výber dverí a podláh je jedným z kľúčových momentov, keď ide o dokončenie interiéru v dome alebo byte. Vhodne zvolený funkčný model dverového kompletu či vhodná voľba podlahy, môže ovplyvniť charakter a štýl celého usporiadania interiéru. Pamätajte, že dvere nie sú len o bohatosti modelov a farieb, musíte vybrať ten správny typ pre vaše potreby. Navštívte naše nové interiérové štúdio, kde Vám pomôžeme so správnym výberom vhodného modelu dverí a podláh do Vášho interiéru.

  autorizovaná montáž dverí a podláh

  Autorizovaná montážna skupina

  Nielen vhodný výber dverí a podláh, ale aj profesionálna inštalácia je veľmi dôležitá. Na nej závisí, či výrobok bude slúžiť dobre a spoľahlivo počas celej životnosti diela. Správna inštalácia dverí, zárubní a príslušenstva umožňuje veľa rokov ich používania. Aby ste zabezpečili, že všetko ide podľa plánu, použite autorizovanú montážnu skupinu a objednajte si dvere a podlahy aj s montážou. Čo je autorizovaná montážna skupina?

  Montážne práce

  Montážne práce

  Pre našich zákazníkov realizujeme montážne práce prostredníctvom zmluvného partnera spoločnosti RSE s.r.o., ktorá je Autorizovanou montážnou skupinou PORTA DOORS. Cenovú ponuku na montážne práce vypracujeme ,,na mieru,, po dohode s klientom, na základe obtiažnosti a rozsahu prác. Základný cenník štandardných prác na montáž dverí a príslušenstva nájdete v tejto sekcii.

  Dokumentácia pre spotrebiteľa

  Cenník montáže pre dvere a príslušenstvo 

  5 ročná záruka PORTA - podmienky programu

  Reklamačný poriadok spoločnosti BAUS s.r.o.

  Informácie pre klientov o spracovaní osobných údajov GDPR

  • Kontaktujte Nás