Kolekcie

Kolekcia NATURA VECTOR

Obľúbený model lakovaných dverí PORTA VEKTOR PREMIUM  je teraz doplnený o novú kolekciu NATURA VECTOR v prírodnej dýhe DUB Satin Biely a 1, s najčastejšie zvoleným frézovaním modelov VECTOR ako aj novým vzorom typu J. Vyberte si z 5 typov frézovania to svoje.

Čoskoro aj na našej predajni!

KOLEKCIA OHEŇ - 4ŽIVLY

Kolekcia 4 živly prináša prírodu k vám. Modelova rada oheň je charakteristická využitím industiálnych detailov a robustnosti. Povrchová úprava Gladstone patrí k najodolnejším dekorom. Dizajn dverí bez pevných vzorov spája modernosť s postindustriálnou...

KOLEKCIA  ARTDECO

Vystavené aj na našom showroome !!!

Najnovšia kolekcia 2022 ArtDeco ponúka zákazníkom nové možnosti prevedenia interiéru. Biele dvere nemusia byť nudné.  Do modelových prevedení z kolekcie Porta Vector dopĺňajú ponuku 4 modely s  ďalšou nezvyčajnou možnosťou frézovania. Kolekcia je dostupná v bielom lakovanom prevedení vo vyššej odolnostnej triede Lak Premium. 

Kolekcia PORTA LOFT

Nová kolekcia Porta LOFT je kolekcia, ktorá otvára nové perspektívy pre interiérový dizajn. Hlavný motív je nadčasová čierna farba v matnom prevedení, ktorá sa vyskytuje na ráme a všetkom príslušenstve. Vďaka kombinácii s dekorom PORTA môžeme vytvoriť vlastný originálny produkt, ktorý dokonale zapadne do takmer každého interiéru. 

KOLEKCIA PORTA GLASS

Potrebujete presvetliť svoj priestor? Využitie celosklenených dverí môže byť to pravé. Porta Glass prináša zákazníkom moderné aj tradičné alternatívy prevedenia celoskla. Vyberte si z 3 typov základných presklení :

Kolekcia Zem z radu prírodných modelov 4 živly sa vyznačuje využitím prírodných materiálov. Povrch dverí tvorí prírodná dýha, ktorá svojim geometrickým úkladom na dverách spája nádych prírody a moderného dizajnu tvarov. Dvere si dopasujete do každého štýlu v kombinácii s čiernou zárubňou alebo ponechaním prírodného odtieňu. 

Inšpirujte sa u nás na showroome.

KOLEKCIA VODA -  4ŽIVLY

Novinka z ponuky Porta kolekcia 4 živly. Modelová rada Voda je charakteristická využitím unikátneho spôsobu frézovania línii v dverách. Jednoduchý vzor v kombinácii s bielou priestor opticky zväčší a presvetlí. Povrch dverí je tvorený... 

KOLEKCIA VIETOR - 4ŽIVLY

Kolekcia 4 živly prináša prírodu k vám. Modelová rada Vietor je charakteristická využitím dekoračných tvarov vyzdvihujúc jedinečnosť priestoru. Kolekcia je dostupná vo verzii v základnom nátere, čo umožňuje namaľovať si dvere do farby steny či výberom odtieňa z palety Ral.  Kolekcia je dostupná aj v zelenkavej povrchovej úprave Fjord.

Stránky

  • Kontaktujte Nás