Kolekcie

KOLEKCIA UNI COLOR MODERN

Využite akciovú uvádzaciu zľavu 20% a vstúpte do éry luxusu a elegancie s novými odtieňmi dverí – Kašmír matný, Platinová matná a Grafitová matná!

Kolekcia UNI COLOR Modern teraz v uvádzacej akciovej cene so zľavou 20%

Dvere  sú vystavené na našom shoroome v Košiciach - Barci.

KOLEKCIA PORTA KONCEPT

Každý set dverí Porta Koncept je vyrobený s najvyššou starostlivosťou a s dôrazom na precízne spracovanie. Začnite svoju cestu k luxusu so zvýhodnenými cenami od 360 eur za komplet s zárubňou.

Inšpirujte sa vystavenými vzorkami na našom showroome v Barci.

KOLEKCIA OHEŇ - 4ŽIVLY

Kolekcia 4 živly prináša prírodu k vám. Modelova rada oheň je charakteristická využitím industiálnych detailov a robustnosti. Povrchová úprava Gladstone patrí k najodolnejším dekorom. Dizajn dverí bez pevných vzorov spája modernosť s postindustriálnou...

KOLEKCIA VERTE PREMIUM B&C

Kolekcia Verte Premium B&C je inšpirovaná škandinávskym dizajnom, v ktorom dominujú svetlé odtiene a jednoduché línie. Svetlé odtiene povrchu dverí, imitujúce krásu dreva, a nenáročný vzor sa hodia do rôznych interiérov a dodajú im nadčasovú eleganciu. Kolekcia Verte Premium B&C ponúka...

KOLEKCIA VERTE PREMIUM E

Kolekcia Verte Premium E je charakteristická využitím minimalistického, tenkého presklenia, ktoré zachová elegantný vzhľad vášho interiéru. Skromnosť a jednoduchosť detailov umožní zväčšiť každý priestorV našom showroome sa nechajte inšpirovať a vyberte si jeden z mnohých farebných prevedení, ktoré ponúka kolekcia Verte Premium E....

KOLEKCIA  VERTE HOME G

Kolekcia rámových dverí VERTE HOME G je skvelou voľbou pre každý byt, bez ohľadu na štýl interiéru. Tieto dvere sú ideálne aj pre moderné interiéry, ktoré sa vyznačujú odtieňmi bielej. V našom interiérovom štúdiu si môžete prezrieť rôzne modely a farebné prevedenia, aby ste našli ten najvhodnejší pre váš domov. Nezabudnite využiť naše akciové ceny a získajte kvalitné dvere za výhodnú cenu. Tešíme sa na vašu návštevu!

KOLEKCIA VERTE HOME C

Vitajte v svete elegancie a kvality s našou exkluzívnou kolekciou rámových interiérových dverí Verte home C. Kolekcia sa vyznačuje presklenými okienkami, ktoré pridávajú do vášho priestoru svetlý a moderný dotyk. Dvere sú vyrobené z odolnej lisovanej MDF, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť a bezchybnú estetiku.

Kolekcia Verte Home M

Hľadáte moderný a štýlový spôsob, ako oživiť váš interiér? Potom sú pre vás rámové dvere z kolekcie Verte M tou pravou voľbou. Vďaka jedinečnej možnosti vertikálneho presklenia, s jedným alebo dvoma sklami, dodajú vašim priestorom svetlo a vzdušnosť. Kolekcia Verte M ponúka širokú škálu dekorov

KOLEKCIA VERTE HOME L&N

Rožiarte svoj interiér s dverami Verte Home L a N Hľadáte spôsob, ako do vášho interiéru vpustiť viac svetla? Dvere z kolekcií Verte Home L a N sú pre vás ideálnym riešením. Vďaka použitiu matného tvrdeného skla v širších rozmeroch sa do vášho domova dostane denné svetlo, čím sa priestor rozjasní a ožije.

KOLEKCIA VERTE HOME E

Moderné interiéry sa vyznačujú odvážnym využívaním rôznych materiálov, textúr a doplnkov, ktoré vytvárajú jedinečnú atmosféru domova. Dvere z kolekcie Verte Home E sú navrhnuté tak, aby dokonale zapadli do tejto hry a stali sa nadčasovým prvkom vášho interiéru. Vďaka lisovanej MDF výplni sa dvere Verte Home E pýšia výnimočnou odolnosťou voči poškodeniu a deformácii.

Stránky

  • Kontaktujte Nás