Akcie

AKCIA NA SET VCHODOVÝCH DVERÍ DO DOMU

Vybrať si nové vchodové dvere nemusí byť drahé! Práve teraz máme úžasnú ponuku - kompletný set vchodových dverí s elegatnou antracitovou farbou so zľavou ! Súčasťou setu sú nielen samotné dvere, ale aj zárubňa a príslušenstvo. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť a získajte si kvalitné vchodové dvere za výhodnú cenu. Ponuka platí len na 1 kus (80P), tak neváhajte a zabezpečte si ich ešte dnes!

akcia na laminátové dvere

S našimi plnými hladkými dverami CPL prinesiete do svojho interiéru elegantný a moderný vzhľad. Hladká povrchová úprava z vysoko odolného laminátu zaručuje nielen štýlový dizajn, ale aj dlhodobú odolnosť voči poškriabaniu a opotrebovaniu. Dvere aktuálne v akciovej cene od 229 eur za set dverí s falcovou zárubňou do 140mm. Vyberte si z akciových dekorov alebo si príďte na náš showroom a inšpirujte sa celou paletou farieb.

Ihneď k odberu...

Naskladnili sme pre vás limitovaný počet vchodových dverí Extreme v komplete so zárubňou 150mm a príslušenstvom, krídlo veľkosti 80. Príďte si vybrať svoj odtieň z ponuky 4 najobľúbenejších dekorov vchodových dverí. 

Dvere vystavené na našom showroome v prevedení Antracit .

UVÁDZACIA ZĽAVA PRE NOVINKY 2024 !

Vitajte v roku 2024 s nami a objavte novú éru štýlu a elegance vo vašom domove!  Ako odmenu za vašu vernosť a odvahu byť medzi prvými, ktorí získajú naše najnovšie dvere, vám ponúkame špeciálnu uvádzaciu zľavu. Ušetrite ešte viac, keď sa rozhodnete vylepšiť svoj dom s týmito modernými kúskami.

Kolekcia Porta Oslo, Porta Lumia, Porta Glass, Porta Thermo, Porta Loft kovové.

Stránky

  • Kontaktujte Nás