Podlahy

Laminátové podlahy - PERSECTO

PERSECTO je podlaha, ktorá vytvára priestor, kde sa smejeme, hráme a tancujeme, kde sa robia prvé kroky a píšu príbehy. Ponúka laminátových podláh pre celú rodinu. Kolekcie PERSECTO sú výberom z 30 dekorov a overenou kvalitou výrobcu SWISS KRONO. Zvýšená odolnosť proti oderu, veľmi módna V-drážka, špeciálny dizajn zvyšujúci vodeodolnosť – to sú len niektoré z technických riešení, ktoré vám umožnia užívať si jej používanie. 

Vinylové podlahy Gerflor

Spoločnosť Gerflor je špecialista na výrobu vinylových podláh s množstvom farebných dekorov. Ponúka zákazníkom komplexné riešenie pre každý typ interiéru a rôzne spôsoby pokladania podlahy.  Pokad vinylových podláh Gerflor môže byť priamo na hrubé podlahy a bez použitia lepidla. Vďaka svojej vode odolnosti je idálnou na využitie v kúpeľniach, kuchyniach alebo vlhkých priestoroch.

VINYLOVÉ SPC RIGID PODLAHY

Vinylové SPC RIGID podlahy EGIBI sú vyrobené z niekoľkých vrstiev odolného materiálu. Tento typ podláh má vrchnú dekoratívnu vrstvu, ktorá vďaka modernému výrobnému procesu dokáže napodobniť takmer akýkoľvek materiál. Dôležité je, že dekoratívna vrstva vyzerá extrémne prirodzene. Dizajn vinylovej podlahy  je na nerozoznanie od drevenej dosky, kameňa alebo betónu. Je potrebné zdôrazniť, že vinylové SPC RIGID podlahy sú odolné voči vlhkosti a preto sa používajú aj v kúpeľniach a kuchyniach.

Vinylové podlahy - HOME INSPIRE

Odolné, elegantné a ľahké na údržbu. Vinylové podlahy Home Inspire využijete v súkromných bytoch, domoch, kanceláriách, obchodoch i hoteloch.  Podlahy Home Inspire sú maximálne odolné voči častému kontaktu s topánkami či inými predmetmi. Vyrobené sú z pružného materiálu, ktorý výborne odoláva poškodeniu opätkami alebo tvrdými a ostrými predmetmi. 

Laminátové podlahy - WENINGER

Laminátové podlahy Weninger predstavujú novinku na trhu. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči tlaku a dôrazom na kvalitu a dizajn. Vďaka jednoduchej montáži a čisteniu sú vhodné pre domy, byty alebo kancelárie, sú ideálne aj pre podlahové kúrenie. V ponuke je široká škála parametrov a farieb.

Tiché podlahy - Top Silence

Podlahy Top silence sú ideálne pre zákazníkov, ktorí sa chystajú renovovať. Vďaka možnosti pokladu podlahy priamo na dlážku či iné materiály je táto podlaha ideálna. Časť podlahy je zložená z prírodného materiálu- korku. Práve kombinácia korku a vinylovej vrstvy zabezpečuje komfort a akustickú izoláciu 16db pri chôdzi. 

Laminátové podlahy značky Egger

Spoločnosť Egger sa teší už vyše 50 rokov obľube vo svete laminátových podláh. Ponúkajú vyše 80 vzorov a široké spektrum farieb, ktorými si aj vy zariadite svoje bývanie. Môžete si vybrať zo širokých ponúk drevo dekorov, reprodukcii kameňa či vzorovanou podlahou. Vyberte si rôzne dĺžky a šírky lamiel od krátkych, vhodných do malých miestností cez dlhé, vhodné na veľké plochy. Povrchy laminátových podláh sú štruktúrované a opatrené R10, čo znižuje šmykľavosť podlahy.

Drevené podlahy Artisan

Drevené parkety Artisan ponúkajú zákazníkom široký výber dekorov, povrchov so špičkovou kvalitou za výhodné ceny. Podlahy sú vyrobené zo 100% dreva so spoľahlivým zložením, ktoré je charakteristické odolnosťou voči zmenám vlhkosti a teploty.

Rigidné vinylové podlahy Gerflor

Výrobca Gerflor prišiel na trh s novou alternatívou vinylových podláh. Rigidné vinylové dielce sa vyznačujú vysokou odolnostou voči opotrebovanie, vodoodolnostou a predovšetkým tvárovou stabilitou. Výborne sa hodí do priestorov so zvýšenou vlhkostou či na podlahové kúrenie. Matný povrch rigidných podláh sa postará o prirodzený vzhľad vášho domova.

Stránky

  • Kontaktujte Nás