Akcie

Interiérové dvere LOFT a LEVEL

Aktuálna akcia PORTA LEVEL a LOFT

Aktuálna zľava - 35% z cenníkových cien na vybrané modely interiérových dverí PORTA LOFT a PORTA LEVEL.

Navštívte naše interiérové štúdio a získajte navyše dodatočnú zľavu - 20% na montážne práce.

bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere KWARC

VCHODOVÉ DVERE - KWARC

Bezpečnostné protipožiarne vchodové interiérové dvere KWARC s bezpečnostnou triedou, sú výhodnou alternatívou vašich vchodových bytových dverí. Akustika, protipožiarna ochrana a bezpečnosť, ako aj široká škála povrchov a farieb, pre to všetko sú vstupné dvere KWARC jednými z najpredávanejších. Teraz v akciovej cene za kompletný set ! Navštívte naše interiérové štúdio a vyberte si vhodný model a farebné prevedenie. A samozrejme montáž.

VERTE HOME G

PORTA VERTE HOME G teraz so zľavou

Akcia na jeden z najoľubenejších modelov VERTE G !   Navštívte naše interiérové štúdio, vyberte si vhodný model, farebné prevedenie a využite akciové ceny. Vystavené modely PORTA VERTE v showroome PORTACENTRUM Košice Barca.

Verte Home C5

KOLEKCIA VERTE HOME C

Klasické rámové modely VERTE HOME C a výnimočné odtiene Synchro 3D zaručia, že sa škála týchto dverí zapáči zákazníkom, ktorí hľadajú ako klasiku tak aj novodobé riešenia. Spojenie klasiky a univerzálnosti vzorov garantuje nadčasovosť počas mnohých rokov používania. Navštívte náše interiérové štúdio a vyberte si vhodný model a farebne prevedenie. 

Verte Premium D 7

KOLEKCIA VERTE PREMIUM D

Obľúbené rámové dvere VERTE HOME boli doplnené o kolekciu VERTE PREMIUM. Kolekcia VERTE PREMIUM D bola konštrukčne vylepšená, zvýšenie hrúbky rámu a výplne robí krídlo ešte masívnejším a stabilnejším so zlepšenými akustickými parametrami. Navštívte náše interiérové štúdio a vyberte si vhodný model a farebne prevedenie. Model D7 v povrchu Portasynchro 3D, vo farbe Wenge White a Agát strieborný je k dispozícii  v akciovej cene. 

VINYLOVÁ PODLAHA KRONO-XONIC 5mm AC6

Podlahový systém Krono Xonic sa dlho a podrobne testoval a sme hrdí na výsledky. Pritom nerozhoduje len kvalita a pohodlné používanie, no predovšetkým v prípade vinylu aj vplyv na životné prostredie. Podlaha Krono Xonic sa dá úplne recyklovať. Konštrukcia a technológia sú chránené desiatimi medzinárodnými patentmi.

Teraz v akciovej cene za 23,5 €/m2

LAMINÁTOVÉ PODLAHY KRONO-ORIGINAL

Kolekcia Variostep Classic spĺňa všetky Vaše očakávania nielen svojou vysokou kvalitou a ľahkou montážou, ale vďaka svojej V-drážke vytvorí dokonalý dojem podlahy zo skutočného masívneho dreva. Mierne skosenie hrán dodá Vašej podlahe výnimočný a príťažlivý vzhľad masívnej dosky a pocit jedinečnosti priestoru. Ak chcete dať vášmu domovu výnimočný nový štýl, určite nebudete sklamaní.

VŠETKY DEKORY SKLADOM DO 1 PRACOVNÉHO DŇA

  • Kontaktujte Nás