Top kolekcie

KOLEKCIA PORTA VECTOR

Kolekcia PORTA VECTOR je jedným z najmódnejších riešení tejto sezóny, kde dominujú dvere lakované na veľmi populárnu bielu farbu. Sme si istí, že tí z Vás, ktorí hľadajú biele dvere lakované v najvyššej kvalite, nájdu v tejto kolekciii model svojich snov. Navštívte naše interiérové štúdio a vyberte si model VECTOR s frézovaním ktoré sa Vám páči teraz vo zvýhodnenej cene.

KOLEKCIA PORTA KONCEPT

KOLEKCIA PORTA KONCEPT

Je pre Vás bezpečnosť rodiny najdôležitejšia? Stavte na elegantnú a jednoduchú kolekciu PORTA KONCEPT. Modely s jemným zasklením zabezpečia dostatočné osvetlenie interiéru. Vďaka použitému tvrdenému sklu a vystuženiu viacvrstvovou drevenou konštrukciou, poskytujú väčšiu spoľahlivosť a trvanlivosť. Preto sú dvere ťažšie a teda odolnejšie deformáciám. Kolekcia PORTA KONCEPT je dostupná vo viacerých dekoroch, v širokej škále farieb a modelov, či už plných alebo vo verzií s presklením. Navštívte naše interiérové štúdio a vyberte si vhodný model a farebné prevedenie. 

nová dizajnová kolekcia PORTA LOFT

Kolekcia PORTA LOFT

Charakteristickým znakom kolekcie je použitie doplnkov v čiernej farbe. Matná čierna bezfalcová zárubňa PORTA SYSTEM ELEGANCE • Čierne bezfalcové 3D pánty • ABS hrany krídla v čiernej farbe • Kľučka Elegant alebo Simple - čierna • Zámok s čelom v čiernej farbe • Tvrdené matné sklo s hrúbkou 8 mm.

reverzné dvere s bezzárubňový systém

KOLEKCIA PORTA HIDE

PORTA HIDE sú kolekciou otvárajúcou nové možnosti aranžovania interiérov využívajúc možnosť ukrytia zárubne,  reverzného otvárania či namaľovania krídla do farby stien. Navštívte naše štúdio a pozrite si vystavenú vzorku dverí so zárubňou PORTA HIDE či získajte ďalšie informácie.

KOLEKCIA PORTA RESIST

Vo Vašom dome sa toho veľa deje, a preto, ak sa bojíte o trvácnosť Vašich dverí, vyberte si kolekciu PORTA RESIST, ktorá predstavuje viacvrstvovú štruktúru povrchu GLADSTONE, ktorý je odolný voči oderu, nárazom, poškriabaniu a pôsobeniu chemikálií. jedinečná štruktúra, vzhľad imitujúci drevo a trvanlivosť. Vysoká trieda ochrany povrchu, predurčuje kolekciu na použitie všade tam, kde sa predpokladá vysoká záťaž priestoru pohybom osôb. Možnosť horizontálneho prevedenia kresby dreva v povrchu Gladstonerobí dvere zaujímavými. Navštívte naše interiérové štúdio a vyberte si vhodný model a jedno z 3 farebných prevedení povrchu Gladstone.

  Porta FOCUS premium a FOCUS

  KOLEKCIA PORTA FOCUS

  Dvere PORTA FOCUS premium môžu ponúknuť veľa atribútov, ktoré vizuálne zväčšujú priestor v interiéry: svetlé povrchy budú odrážať dopadajúce svetlo a presklenený zvislý pás v dverách opticky zväčší dvere a dodáva stene ľahkosť. Patria k štýlu moderných interiérov, ktoré sa vyznačujú priestrannosťou s využitím industriálnych doplnkov a kontrastov v rôznych odtieňoch, materiáloch a textúrach, tiež s využitím denného svetla. V takýchto interiéroch sa nachádzajú ľudia, ktorý milujú metropolitný život. Navštívte naše interiérové štúdio a vyberte si vhodný model a farebné prevedenie. Pozrite si naše realizácie.

  Teraz v akciovej cene za kompletný set so zľavou 39% !
  VERTE PREMIUM

  KOLEKCIA Verte Premium

  Obľúbené rámové dvere VERTE HOME boli doplnené o kolekciu VERTE PREMIUM. Kolekcia bola konštrukčne vylepšená, zvýšenie hrúbky rámu a výplne robí krídlo ešte masívnejším a stabilnejším so zlepšenými akustickými parametrami. Sú k dispozícii v 4 typoch fólií,  Portadecor, Portadur, Portasynchro 3D a Portaperfect 3D, Supermatt biela, v 21 rôznych farebných prevedeniach.  Rámová konštrukcia , 3 čapové závesy a matné tvrdené sklo sa postarajú o trvanlivosť a bezpečnosť.Navštívte náše interiérové štúdio a vyberte si vhodný model a farebne prevedenie.

  Teraz v akciovej cene za kompletný set so zľavou 39% !
  Dvere a zárubne PORTA Harmony

  KOLEKCIA PORTA HARMONY

  Spí Vaše dieťa vo svojej izbe? Potrebuje si robiť pokojne domácu úlohu? Alebo chcete možno len pracovať doma a relaxovať? Vo všetkých týchto prípadoch zohráva úlohu jediná vec-ticho.Vyberte si kolekciu PORTA HARMONY. Nezabúdajte, že ticho bude poskytovat iba výrobok, so stabilnou a pevnou konštrukciou rámu, čo efektívne tlmí miestnosť. Vo všetkých týchto prípadoch zohráva úlohu jediná vec-ticho.Vyberte si kolekciu PORTA HARMONY. Zavrite dvere a nájdite čas pre odpočinok. 

  Navštívte naše interiérové štúdio a vyberte si vhodný model a farebné prevedenie.

  • Kontaktujte Nás