DESIGN 2020 PORTA CENTRUM

DIZAJNOVÉ NOVINKY 2020 

už v ponuke v showroome dverí PORTACENTRUM

Top kolekcie

Posuvný systém na stenu Black

KOLEKCIA PORTA BLACK posuvný systém

Systém Black v dvoch prevedeniach zavesenia, s možnosťou 2 povrchových úprav dverného krídla Lak Premium a UV Akrylová farba.

Systém SLIDE s mechanizmom v striebornej farbe a s možnosťou 8 farebných prevedení / povrchov 

Bližšie informácie na interiérovom štúdiu.

Nové kolekcie dverí pre rok 2020

DESIGN 2020

S potešením informujeme, že sme rozšírili svoju ponuku dverí PORTA Doors o množstvo dizajnových nových modelov a farebných povrchov, ako aj doplnkov či technických riešení. Navštívte naše interiérové štúdio a inšpirujte sa novými trendami pre rok 2020.

dvere a zárubne v povrchu Halifax

KOLEKCIA RESIST HALIFAX

Nová farba HALIFAX v povrchu GLADSTONE sa objaví vo viacerých kolekciách, vrátane kolekcie Porta RESIST.

Prírodný Halifax je typ lisovanej dosky, ktorá svojou štruktúrou a autentickým vzhľadom pripomína surové drevo. Viacvrstvový povrch dosky je zárukou jej mimoriadnej odolnosti voči nárazom, oderu a poškriabaniu.

dvere a zárubne PORTA LEVEL

KOLEKCIA PORTA LEVEL

Nová verzia kolekcie Porta LEVEL – populárne modely s novými atraktívnymi dyhami, vrátane úplne novej dyhy Dub Catania, ktorá krásne zdôrazňuje atypickosť kolekcie Level.
Novinkou sú rôzne smery vzorov dyhy na krídle a zárubni.
Ku krídlu Porta LEVEL je dostupná vyhradená zárubňa LEVEL. Panel LEVEL môže byť vo verzii s horizontálnym alebo vertikálnym smerom vzoru – platí to však len pre vybrané farby

Kolekcia dvere a zárubne PORTA DUO

KOLEKCIA PORTA DUO

Drevo a biela farba tvoria nadčasovú a veľmi efektnú kombináciu. Úžasná pri aranžovaní domu a jeho okolia – od fasády cez obývacie izby, kuchyne, terasy, chodby, spálne, kúpeľne, šatníky a pracovne až po detské izby.
V kolekcii Porta DUO je okrem toho možné prispôsobiť farbu zárubne podľa farby panela. Vzorky modelu Porta DUO na našom štúdiu čoskoro.

dvere a zárubne v kolekcii PORTA LOFT Biela

KOLEKCIA PORTA LOFT biela

V apríli tohto roku sme predstavili novú kolekciu dverí Porta LOFT, ktorá sa z Vašej strany stretla s veľmi dobrým ohlasom, čo nás nesmierne potešilo. Ako všetci veľmi dobre vieme, čierna farba sa v spoločnosti bielej cíti najlepšie, preto Vám dnes chceme predstaviť kolekciu dverí Porta LOFT v jej novej - BIELEJ - verzii.

dvere a zárubne v kolekcii PORTA VEKTOR v prírodnej dýhe

Kolekcia PORTA VEKTOR NATURE

Obľúbený model lakovaných dverí PORTA VEKTOR je doplnený o novú kolekciu Nature VECTOR v prírodnej dýhe Oak Satin White
s najčastejšie zvoleným frézovaním modelov VEKTOR ako aj novým vzorom typu J.
 

KOLEKCIA PORTA VECTOR

Kolekcia PORTA VECTOR je jedným z najmódnejších riešení tejto sezóny, kde dominujú dvere lakované na veľmi populárnu bielu farbu. Sme si istí, že tí z Vás, ktorí hľadajú biele dvere lakované v najvyššej kvalite, nájdu v tejto kolekciii model svojich snov. Navštívte naše interiérové štúdio a vyberte si model VECTOR s frézovaním ktoré sa Vám páči teraz vo zvýhodnenej cene.

KOLEKCIA PORTA KONCEPT

KOLEKCIA PORTA KONCEPT

Je pre Vás bezpečnosť rodiny najdôležitejšia? Stavte na elegantnú a jednoduchú kolekciu PORTA KONCEPT. Modely s jemným zasklením zabezpečia dostatočné osvetlenie interiéru. Vďaka použitému tvrdenému sklu a vystuženiu viacvrstvovou drevenou konštrukciou, poskytujú väčšiu spoľahlivosť a trvanlivosť. Preto sú dvere ťažšie a teda odolnejšie deformáciám. Kolekcia PORTA KONCEPT je dostupná vo viacerých dekoroch, v širokej škále farieb a modelov, či už plných alebo vo verzií s presklením. Navštívte naše interiérové štúdio a vyberte si vhodný model a farebné prevedenie. 

nová dizajnová kolekcia PORTA LOFT

Kolekcia PORTA LOFT

Charakteristickým znakom kolekcie je použitie doplnkov v čiernej farbe. Matná čierna bezfalcová zárubňa PORTA SYSTEM ELEGANCE • Čierne bezfalcové 3D pánty • ABS hrany krídla v čiernej farbe • Kľučka Elegant alebo Simple - čierna • Zámok s čelom v čiernej farbe • Tvrdené matné sklo s hrúbkou 8 mm.

Stránky

  • Kontaktujte Nás